Rada Stanowa

Delegat Stanowy - br. Tomasz Wawrzkowicz
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.


Kapelan Stanowy - abp Wacław Depo


Współkapelan Stanowy - ks. Wiesław Lenartowicz
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.


Sekretarz Stanowy - br. Krzysztof Zuba
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.


Skarbnik Stanowy - br. Andrzej Stefaniuk
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.


Radca Stanowy - br. Marek Ziętek
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.


Kustosz Stanowy - br. Dariusz Wolniak
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.


Były Delegat Stanowy - br. Andrzej Anasiak
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.




Asystenci Rady Stanowej

br. Janusz Palczewski
Sekretarz
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.

br. Rafał Tracz
Fotograf

br. Grzegorz Sowa
Kronikarz
Sekretarz

br. Roman Hawliczek
Weryfikacja strony www
Informacje o możliwości wstąpienia w szeregi KofC przez internet
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.



Pion Członkowski

Dyrektor ds. Członkostwa - br. Jacek Pisz
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.

Dyrektor ds. Nowych Rad - br. Włodzimierz Stec
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.

Dyrektor ds. Nowych Rad - br. Stanisław Godszling
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.

Dyrektor ds. Ceremoniałów - br. Leszek Kucharski
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.

Dyrektor ds. Szkoleń - br. Jan Komoń
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.

Dyrektor ds. Rekrutacji - br. Wojciech Barankiewicz
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.

Dyrektor ds. Utrzymania Członkostwa - br. Roman Wycisk
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.


Komitet ds. Dobra Zakonu

Przewodniczący - br. Andrzej Gut-Mostowy

- ks. prał. Grzegorz Karolak

- br. Stanisław Grygiel

- br. Krzysztof Orzechowski
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.

- br. Ireneusz Wilk


Komitet ds. szkoleń

- br. Krzysztof Orzechowski
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.

- br. Andrzej Gut-Mostowy

- br. Janusz Palczewski
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.


Komitet ds. budżetowania i pozyskiwania środków w radach lokalnych

- br. Sławomir Wójtowicz
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.

- br. Janusz Gonciarz
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.

- br. Ireneusz Wojciechowski
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.

- br. Jarosław Pawelec
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.

- br. Dariusz Kołodziejczyk
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.

- br. Marek Ziętek
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.


Pion Programowy

Dyrektor ds. Współpracy z Kapelanami - br. Jan Malik
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.

Dyrektor ds. Programowych - br. Rafał Szczypta
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.

Dyrektor ds. Obrony Życia - br. Stefan Weigel-Milleret
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.

Dyrektor ds. Młodzieży - br. Jan Siek
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.

Dyrektor ds. Kościoła - br. Adam Maślany
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.

Dyrektor ds. Społeczności Lokalnej - br. Tomasz Szymczak
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.

Dyrektor ds. Rodziny - br. Witold Wielgos
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.

Dyrektor ds. Rad - br. Dariusz Kosiński
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.

Dyrektor ds. Kultury Życia - br. Jerzy Wisłocki
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.

Dyrektor ds. kontaktu z organizacjami katolickimi - br. Robert Sędkowski
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.

Dyrektor ds. Orszaków Trzech Króli - br. Jan Siek

Koordynator ds. Marszów dla Życia - br. Przemysław Sycz

Dyrektor ds. Korowodów Świętych - br. Marcin Wojciechowski

Dyrektor ds. Pikników rodzinnych i charytatywnych - br. Marek Pająk

Dyrektor ds. Pomocy Polakom za granicą - br. Jan Siek

Dyrektor ds. Pomocy Polakom za granicą - br. Stanisław Chmura

Dyrektor ds. Pomocy najuboższym - br. Lucjan Kosturek

Dyrektor ds. Organizacji zawodów sportowych - br. Tomasz Pawlik
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.

Dyrektor ds. programu Stańcie w Wyłomie - br. Andrzej Anasiak
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.

Dyrektor ds. Pielęgnowania Wartości Patriotycznych - br. Antoni Kamiński
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.

Dyrektor ds. Liturgii - br. Marcin Grabowski


Stopień Patriotyczny

Mistrz Stopnia Patriotycznego - br. Tomasz Wawrzkowicz
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.

Marszałek - br. Ryszard Nosowicz

Były Mistrz Stopnia Patriotycznego - br. Krzysztof Orzechowski
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.

Były Mistrz Stopnia Patriotycznego - br. Andrzej Anasiak
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.


Pion Logistyczny

Dyrektor ds. Informatyczno-Logistycznych - br. Piotr Mec
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.

Administrator WWW i poczty rycerskiej - br. Piotr Ładoś
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.

Koordynator Obiegu Dokumentów - br. Tadeusz Odzimek
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.

Dyrektor ds ochrony danych osobowych - br. Jan Grądzki



Delegaci Rejonowi

Rejon nr 1 - br. Paweł Put
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.
14000 Kraków
14001 Ludźmierz
15128 Kraków
16650 Kraków
Rejon nr 2 - br. Leszek Jagiełło
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.
16708 Radom
16766 Radom
16973 Łączany
17052 Radom
Rejon nr 3 - br. Ryszard Nosowicz
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.
14023 Starachowice
15015 Starachowice
15894 Starachowice
Rejon nr 4 - br. Rafał Szczypta
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.
15239 Tarnobrzeg
15759 Stalowa Wola
Rejon nr 5 - br. Tadeusz Tyc
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.
14428 Gilowice
15500 Wodzisław Śląski
16462 Gorzyce
Rejon nr 6 - br. Robert Szymański
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.
14003 Łomża
14566 Myszyniec
15652 Łomża
15766 Poręba
15805 Poryte
15940 Ostrów Mazowiecka
16359 Andrzejewo
Rejon nr 7 - br. Marek Pająk
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.
15268 Rzeszów
15561 Sędziszów Małopolski
15588 Dobrzechów
15767 Łańcut
16038 Głogów Małopolski
17051 Krosno
17063 Rzeszów
Rejon nr 8 - br. Franciszek Florek
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.
15726 Dębica
15915 Tarnów
16100 Tarnów
16181 Tarnów
16727 Szczepanów
Rejon nr 9 - br. Bohdan Chołod
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.
14989 Mierzyn
15856 Szczecin
16377 Pyrzyce
16640 Szczecin
Rejon nr 10 - br. Janusz Palczewski
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.
15078 Toruń
15219 Poznań
15415 Nakło n. Notecią
16014 Ciechocinek
Rejon nr 11 - br. Marcin Piętak
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.
15195 Opoczno
15391 Końskie
15650 Węgrzyn
16310 Radzice Duże
Rejon nr 12 - br. Stanisław Ściana
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.
15416 Chmielnik
16128 Domaszowice
16642 Kielce
Rejon nr 13 - br. Andrzej Bera
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.
14955 Częstochowa
15672 Częstochowa
16031 Działoszyn
16300 Częstochowa
Rejon nr 14 - br. Jacek Pisz
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.
15117 Gdańsk
15708 Wejherowo
16893 Mrzezino
Rejon nr 15 - br. Piotr Mec
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.
Kustosze Rejonowi: br. Tomasz Pawlik, br. Piotr Jaworski, br. Marcin Grabowski
15279 Łódź
15622 Tomaszów Mazowiecki
16015 Zduńska Wola
16670 Uniejów
16709 Sieradz
Rejon nr 16 - br. Wiktor Serafin
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.
15267 Tomaszów Lubelski
15440 Zamość
16380 Lubaczów
Rejon nr 17 - br. Andrzej Stefaniuk
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.
14983 Tychy
15160 Ruda Śląska
15649 Ruda Śląska
Rejon nr 18 - br. Marek Malawski
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.
14002 Łomianki
14271 Warszawa
16719 Warszawa
17050 Warszawa
Rejon nr 19 - br. Włodzimierz Stec
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.
14332 Lublin
15142 Ostrowiec Świętokrzyski
15460 Ożarów
Rejon nr 20 - br. Piotr Kiełtyka
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.
15011 Dąbrowa Górnicza
15111 Sławków
15114 Olkusz
15249 Sosnowiec
15523 Czeladź
Rejon nr 21 - br. Jacek Perłak
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.
15820 Lębork
16039 Lębork
16964 Chojnice
16999 Brusy
Rejon nr 22 - br. Marek Ziętek
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.
15527 Słupsk
16259 Koszalin
17030 Sierakowice
Rejon nr 23 - br. Jacek Bartosiewicz
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.
15420 Kozienice
15631 Pionki
17137 Góra Puławska
Rejon nr 24 - br. Zdzisław Sobolewski
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.
15520 Brodnica
16262 Wąbrzeźno
16405 Brodnica
16412 Nidzica
Rejon nr 25 - br. Dariusz Wolniak
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.
16101 Włoszczowa
16263 Łosień
16266 Rembieszyce
16883 Chęciny
Rejon nr 26 - br. Marek Dębski
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.
15765 Wiżajny
16483 Ełk
Rejon nr 27 - br. Tadeusz Barański
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.
14577 Skarżysko-Kamienna
15281 Skarżysko-Kościelne
15299 Suchedniów
16165 Ostojów
Rejon nr 28 - br. Henryk Grzywna
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.
15947 Milicz
16105 Wrocław
16707 Wałbrzych
Rejon nr 29 - br. Andrzej Trzosek
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.
14004 Radom
15216 Radom
15814 Radom
16385 Radom


Opiekunowie Rejonów

br. Leszek Kucharski - rejony 1, 2, 4, 7, 8, 11, 12, 16, 23, 27, 29
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.

br. Janusz Palczewski - rejony 10, 14, 15, 21, 22, 24, 26, 28
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.

br. Stanisław Dziwiński - rejony 3, 5, 6, 9, 13, 17, 18, 19, 20, 25
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.

Wygenerowane automatycznie przez SCS Tool