Pielgrzymka Rycerzy na Jasną Górę 2017

Zacni Bracia!

W tym roku nasze spotkanie w Częstochowie będzie się odbywało w dniach 17–18 listopada 2017 roku.

Wzorem roku ubiegłego, nasze Pielgrzymowanie chcemy powiązać z konkretnym Dziełem Miłosierdzia, dlatego wszystkich zachęcamy do przywiezienia ze sobą darów w postaci: kocy, kołder, poduszek, pościeli. Dary te zostaną przekazane do domów opieki prowadzonych przez siostry Albertynki.

Koszt rejestracji jednej osoby w tym roku to 20 PLN. Z opłat zwolnione są osoby duchowne i dzieci.

Jak co roku, zachęcamy do wpłacenia dodatkowej kwoty darowizny.

Imię:
 *
Nazwisko:
 *
E-mail:
 *
Ilość świeckich:
 *
Ilość duchownych:
 *
Ilość dzieci:
 *
Kwota darowizny:
  PLN
Suma:
  PLN
* - pole wymagane

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA;Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę;Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego;PayU SA nie pobiera opłaty od realizacji usługi.

Akceptuję "Regulamin pojedynczej transakcji płatniczej PayU".

Administratorem Twoich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 roku, nr 101, poz. 926 z późn. zm.) jest PayU SA z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w celu świadczenia usług i archiwizacji. Twoje dane nie będą udostępniane innym podmiotom, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Tobie prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

Copyright © Rada Stanowa Rycerzy Kolumba w Polsce
| statut |