Wsparcie dla programu "Jaś w Drodze"

Drodzy Darczyńcy!

Rada Stanowa Rycerzy Kolumba w Polsce chce realizować program Jaś w Drodze, uświadamiający, że życie ludzkie zaczyna się już w momencie poczęcia.

Aby móc podjąć się realizacji tego dzieła, zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli, którym na sercu leży troska o życie ludzkie, z prośbą o wesparcie akcji modlitwą, a także o darowiznę na zakup modeli i wystawy. Każdy dzień zwłoki w działaniu przekłada się na kolejne kilka ludzkich istnień, którym nie pozwala się żyć.

Dziękując każdemu i każdej z Was prosimy Boga o błogosławieństwo dla Was i Waszych rodzin.

Rycerze Kolumba w Polsce

Imię/Forename:
 *
Nazwisko/Surename:
 *
E-mail:
 *
Kwota/Donation:
  PLN
* - pole wymagane/required field

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA;Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę;Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego;PayU SA nie pobiera opłaty od realizacji usługi.

Akceptuję "Regulamin pojedynczej transakcji płatniczej PayU".

Administratorem Twoich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 roku, nr 101, poz. 926 z późn. zm.) jest PayU SA z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w celu świadczenia usług i archiwizacji. Twoje dane nie będą udostępniane innym podmiotom, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Tobie prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

Copyright © Rada Stanowa Rycerzy Kolumba w Polsce
| statut |