Wsparcie dla Archidiecezji Lwowskiej

Drodzy Darczyńcy!

W związku z sytuacją na Ukrainie, Rada Stanowa uruchamia wewnętrzną, internetową zbiórkę środków, które zostaną przekazane na rzecz Archidiecezji Lwowskiej.

Jednocześnie apelujemy o modlitwę o pokój na Ukrainie!

Rada Stanowa
Rycerzy Kolumba w Polsce


Dear Donors!

In regard to the Ukraine’s situation, the State Council is launching an internal online fundraiser. Gathered means will be donated to the Lviv Archdiocese.

At the same time, we appeal for prayer for peace in Ukraine!

State Council
Knights of Columbus in Poland

Photo by Ліонкінг, shared under the Creative Commons CC BY-SA 4.0 licence.

Imię/Forename:
 *
Nazwisko/Surename:
 *
E-mail:
 *
Kwota/Donation:
  PLN
* - pole wymagane/required field

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA;Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę;Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego;PayU SA nie pobiera opłaty od realizacji usługi.

Akceptuję "Regulamin pojedynczej transakcji płatniczej PayU".

Administratorem Twoich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 roku, nr 101, poz. 926 z późn. zm.) jest PayU SA z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w celu świadczenia usług i archiwizacji. Twoje dane nie będą udostępniane innym podmiotom, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Tobie prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

Copyright © Rada Stanowa Rycerzy Kolumba w Polsce
| statut |